رحمت خدا

یک شیعه ایرانی و البته با دغدغه های فراوان

رحمت خدا

یک شیعه ایرانی و البته با دغدغه های فراوان

رحمت خدا
پیوندها

۲ مطلب در خرداد ۱۳۹۳ ثبت شده است

1- بیچاره آن رسانه هایی که با ذوق زدگی تمام درشت تیتر زدند بودند: "بانوی نارنجی آزاد شد" و در صفحات داخلی تحلیل پشت تحلیل که بشار اسد قطعا رفتنیست...


2- روسیاه آن کشوری که سناتورش صف اول معترضان اوکراینی حضور داشت و سگ های بی قلاده شان خط مقدم مبارزه با بشار اسد...


3- بی آبرو آنهایی که 25 بهمن چند سال پیش میخواستند در همبستگی با معارضان سوری در تهران راهپیمایی کنند...


4- نگون بخت مردم اوکراین که در انتخاباتشان معلوم شد به خاطر سلیقه کمتر از 13% که در پایتخت آتش به پا کرده اند اکنون درگیر جنگ داخلی شده اند و کشورشان درحال تجزیه شدن است...


5- و خوش به حال خودمان که مردمی فهیم و انقلابی و پیشوا و رهبری حکیم داریم که "زیر بار بدعت ها نرفت" ، "تسلیم دیکتاتوری اقلیت پایتخت نشین بر اکثریت نشد" و "ایران اسلامی را از هرآنچه این روزها بر اکراین رفت نجات داد"...


پ.ن: همان روزهای غبار آلود فتنه ی 88 بود که امام خامنه ای می فرمود: "...این کارى که در داخل، ناشیانه از بعضى سر زد، اینها را به طمع انداخت، خیال کردند ایران هم گرجستان است (!) یک سرمایه‌دار صهیونیست آمریکائى چند سال قبل از این، طبق ادعاى خودش که در رسانه‌ها و در بعضى از مطبوعات نقل شد، گفت من ده میلیون دلار خرج کردم، در گرجستان انقلاب مخملى راه انداختم؛ حکومتى را بردم، حکومتى را آوردم. احمقها خیال کردند جمهورى اسلامى، ایران و این ملت عظیم هم مثل آنجاست. ایران را با کجا مقایسه میکنید؟! مشکل دشمنان ما این است که هنوز هم ملت ایران را نشناختند"


  • مصطفی سعیدفر

دو سال قبل؛ همزمان با سالروز فتح خرمشهر در سوم خرداد 1391 مذاکرات هسته ای در "بغداد" برگزار شد. در آن روز جلیلی جلسه مذاکره را با طرح این پرسش از نمایندگان 1+5 آغاز کرد: «خانم ها و آقایان! می دانید امروز چه روزی است»؟


سوال غیرمنتظره بود و اعضا و نمایندگان تیم های مذاکره کننده 1+5 که نمی دانستند این سوال چه ربطی به موضوع مذاکرات دارد، با تعجب پاسخ دادند «امروز چهارشنبه 23 می 2012 است» و دکتر جلیلی گفت: « و سوم خرداد، یعنی دقیقا همان روزی که 28 سال پیش خرمشهر را از اشغال عراق دوران صدام آزاد کردیم.»


امروزه صدام کجاست؟ و ما در کدام نقطه ایستاده ایم؟... امروز در سالروز آزادی مقتدرانه خرمشهر و درحالی که حاکمیت عراق به مردم مظلوم آن و دوستان استراتژیک ما بازگشته است در قصر صدام با شما به مذاکره نشسته ایم.»


جلیلی در ادامه خطاب به نمایندگان 1+5 گفت؛ « آن روزها که همه دنیا در یکسو و ایران اسلامی در سوی دیگر ایستاده بود، تسلیم زورگویان غربی و شرقی و حامیان منطقه ای آنها نشدیم بنابراین نباید انتظار داشته باشید امروز که در اوج اقتدار هستیم به کسی باج بدهیم و در مقابل خواسته های غیرقانونی و زورگویانه آنان تسلیم شویم.»


پ.ن:قابل توجه دوستانی که 3خرداد61حدود 11000کیلومتر از خط مقدم فاصله داشتند...

پ.ن: روز سوم خرداد روز مقاومت، ایثار و پیروزی، سالروز پیروزی غرور آفرین عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر قهرمان گرامی باد.

پ.ن: چهارم خرداد ماه، روز ملی مقاومت و پایداری، "روز دزفول قهرمان" گرامی باد...


  • مصطفی سعیدفر